بسم الله الرحمن الرحیم
امروز : چهارشنبه, 22 آبان 1398

مقاله ها

افزایش 2 برابری امتیاز حضور متخصصان رشته های پزشکی در شهرستان های کم برخوردار

 معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی از افزایش دو برابری امتیاز متخصصانی که مبادرت به تاسیس مطب در شهرستان های شهریار، قدس و ملارد می کنند ، به 60 امتیاز خبرداد.

 

دکتر محمد جهانگیری معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی سازمان نظام پزشکی در خصوص ارائه تسهیلات به متخصصانی که در شهرستان های شهریار؛ قدس و ملارد نسبت به تاسیس مطب اقدام می کنند، بیان کرد: براساس درخواست های شبکه بهداشت و سازمان نظام پزشکی این شهرستان ها ، جلسه ای را با حضور مدیرکل دفتر نظارت و اعتبار بخشی وزارت بهداشت و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران تشکیل دادیم که پس از بررسی های لازم مقررشد تا تسهیلات لازم برای حضور و ایجاد مطب در شهرستان های شهریار، قدس و ملارد از طریق سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت ارائه شود.

وی افزود: براین اساس ، پیشنهاد معاونت فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی برای حضور متخصصان و دایر نمودن مطب در شهرستان های فوق الذکر افزایش امتیاز برخورداری از حضور در این شهرستان خواهد بود.

وی تاکید کرد: تمام متخصصانی که در شهرستان های شهریار، قدس و ملارد به فعالیت پرداخته و اقدام به دایر نمودن مطب نمایند از 60 امتیاز به جای 30 امتیاز برخوردار خواهند بود.

معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی خاطرنشان کرد: همچنین برای انجام اقدامات درمانی در شهرستان هایی که  بیمارستان وجود ندارد ؛ مجوز ارائه خدمات به بیماران در شهرستان های برخوردار از امکانات فراهم خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه شما بعد از تائيد مديريت نمايش داده ميشود

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي سازمان نظام پزشکی خراسان رضوی محفوظ مي باشد.

طراحي و اجرا توسط سروش مهر رضوان